Logo Clover Dynamics company
Зв’язатися
Logo

Інтеграція BAS «Малий бізнес» з ПРРО «Cashalot»

4 Квітня 2024
Інтеграція BAS «Малий бізнес» з ПРРО «Cashalot»
Інтеграція BAS «Малий бізнес» з ПРРО «Cashalot» Cashalot - програмний РРО, який є сучасною альтернативою касовим апаратам для роботи з розрахунковими операціями юридичних і фізичних осіб-підприємців.

Функціонал і переваги Cashalot:

  • Робота з чеками: безпосередня реєстрація чеків ПРРО Cashalot в податкову, передача чека покупцеві в електронному вигляді з можливістю відмови від друку на папері, формування і друк чека всього протягом 5-7 секунд.
  • Мобільний застосунок – повноцінна каса у смартфоні, яка працює в режимі офлайн і дозволяє відкривати та закривати зміни, реєструвати чеки, контролювати залишки, працювати зі знижками тощо.
  • Облік складських запасів: надходження нових товарів, списання, інвентаризація, контроль залишків, переміщення по складу.
  • Спрощується і прискорюється процес виставлення рахунків. Ви маєте змогу створювати рахунки в BAS Малий бізнес і надсилати їх клієнтам електронною поштою з посиланням на оплату через Cashalot облік продажів. Клієнти можуть сплачувати рахунки карткою, електронними грошима, мобільним телефоном тощо. Оплата автоматично фіксується в системі BAS Малий бізнес, тому вам не потрібно перевіряти надходження коштів на рахунок.
  • Підвищується лояльність клієнтів. Клієнти отримують сучасний і зручний сервіс оплати, який відповідає очікуванням споживачів у 2024 році. Ви можете налаштовувати дизайн і текст платіжних сторінок, додавати свій лого та контактну інформацію, використовувати різні способи підтвердження оплати (SMS, email, QR-код тощо). Також можна запропонувати клієнтам різноманітні акції та знижки при оплаті через Cashalot, що підвищить їх інтерес до ваших товарів чи послуг.
  • Знижуються ризики під час роботи з платежами. ПРРО забезпечує високий рівень захисту персональних даних та платіжної інформації клієнтів, своєчасне зарахування грошей на ваш розрахунковий рахунок. Ви не витрачаєте час на підключення до різних платіжних систем та уникаєте ризиків, пов'язаних з шахрайством або спорами щодо проведених платежів.

Базова інтеграція Cashalot з BAS

В системі «BAS. Малий бізнес» вже присутня стандартна інтеграція з Cashalot (програмним РРО). Cashalot BAS інтеграція включає у собі передачу всіх потрібних полів, які передаються у Cashalot, а потім у ДПС: всі види чеків і звітів (відкриття, закриття зміни, X-звіти, повернення, внесення, вилучення). Cashalot ПРРО - це стандартне, вбудоване в програму рішення, яке налаштовується і підключається до кас ККМ (контрольно-касові машини, яка потрібні для реєстрації операцій обміну товарів або послуг на гроші). Налаштування і підключення Cashalot до кас ККМ здійснюється спеціалістами IT ALIKS, які гарантують швидку та ефективну інтеграцію.

Переваги інтеграції

Інтеграція BAS Малий бізнес з Cashalot не лише спрощує передачу даних до податкової, але й забезпечує автоматизацію фінансових процесів, що значно підвищує ефективність роботи торговельних підприємств. Завдяки цьому рішенню, кожна фінансова транзакція відбувається без затримок та помилок, забезпечуючи точність обліку та відповідність усім законодавчим вимогам України. background image
Label for proposal
Оцінили переваги інтеграції BAS з Cashalot для бізнесу?Чи може залишились деякі питання без відповіді? Залиште заявку на сайті, щоб ми зв’язались з вами для уточнення необхідної інформації чи зателефонуйте нам за номером +38 098 016 64 78 або завітайте в наш офіс за адресою м. Львів, вул. Пасічна 127а.
Зв’язатися

Поділитись

Більше з категорії